Objednat ošetření

Ošetření probíhá v rámci čtyř kroků díky kterým se zbavíte vrásek bez plastické chirurgie, bez bolesti a za zlomek ceny:

1. Radiofrekvence

Multipolární radiofrekvenční ošetření pomocí magnetických vln aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu. Vlny proniknou do hlubších vrstev pokožky kde stimulují fibroblasty a tím navýší tvorbu nových kolagenových vláken zpevňujících pokožku. Ihned se začnou zpevňovat kontury obličeje. Pocítíte prohřátí pleti, uvidíte redukované vrásky a jemnější pleť.

2. Kavitační peeling

Pomocí ultrazvukové technologie provedeme kavitační peeling. Tento krok zajistí bezbolestné vyčištění zanesených pórů  a odstranění černých teček. Tato technologie je účinnější a na rozdíl od mechanického čištění pleti je také bezbolestná. Nezpůsobuje červené flíčky a není při ní riziko zanesení infekce.

3. Kyslíková mezoterapie

Kyslíkový infuzor dodá hluboko do pleti stlačený kyslík spolu s nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou.  Tím zrychlí obnovu kožních buněk a dojde k aktivaci lymfatického systému pro rychlejší odplavení škodlivých látek. Dojde k vyhlazení vrásek a omlazení pleti. Vy při tomto kroku pocítíte pulzující tlak chladivého vzduchu.

4. Zapracování sér ultrazvukem

Ultrazvuk zajistí zapracování speciálních vrásky redukujících sér do hlubších vrstev pleti. Nastartuje tvorbu kolagenu,  posílí proces látkové výměny a propustnost buněčných membrán. Vaše pleť se tak ihned začne vypínat a působit mladším dojmem.

5. Ozonoterapie

Ozonoterapie pomocí vysokonapěťových a vysokofrekvenčních výbojů spolu se speciálním plynem způsobí tvorbu nových kolagenových vláken. Vaše pleť tak bude hloubkově omlazená a okysličená. Mnohonásobně se zrychlí její regenerace a dojde k hloubkové desinfekci. Ozonizér patří ke skupině léčebných přístrojů.

Ošetření umožní "restart" buněk a znovuobnovení produkce kolagenu a elastinu


Tato technologie bez použití jehel a skalpelů proniká hluboko pod pokožku a obnovuje funkci buněk.

 • Ihned viditelně mladší pleť

  Pomocí unikátních techonologií vacupressu, kavitačního peelingu, ozonizéru a hloubkového ultrazvuku jsme schopni dosáhnout ihned viditelných výsledků. Restartujeme produkci kolagenu a elastinu. Vaše pleť bude fungovat stejně jako před 25 rokem života.

 • Viditelně zredukované vrásky

  Vrásky kolem úst, vrásky na čele, vrásky kolem očí a nebo na krku, rozdíl uvidíte ihned. Ošetření pomůže i proti kruhům pod očima. Nejen, že budou vrásky viditelně zredukované, ale ošetření funguje i jako efektivní prevence před opětovným vytvořením nových vrásek.

 • Bez paralizace obličeje

  Technologie přináší krásnou, vypnutou a svěží pleť a to bez paralizace obličeje. Díky vytvoření nových kolagenových vláken bude Vaše pleť krásná a navíc bez nepříjemných obtíží, které přináší jiná řešení.

 • Pomáhá s léčbou kožních problémů

  Ošetření pomáhá i při léčbě akné, lupénky a atopických ekzémů. Ošetření nijak nedráždí pleť, ale naopak ji hloubkově čistí a revitalizuje.

 • Hloubkové omlazení pleti pomocí ozonoterapie

  Ozonoterapie, technologie původně vyvinutá pro rychlé hojení ran a hematomů u poraněných vojáků je nyní dostupná i pro veřejnost. Technologie pomocí vysokofrekvenčních a vysokonapěťových výbojů spolu se speciálním plynem bezbolestně nastartuje tvorbu nových kolagenových vláken a podpoří obnovu všech epidermálních funkcí. Vaše pleť se tak stane viditelně mladší a akné či jizvičky se dezinfikují, zklidní a začnou rychleji hojit.

 • Nejen obličej, ale i dekolt

  Ošetření, na rozdíl od plastické chirurgie, řeší nejen obličej ale dá se s ním vyřešit i problematika dekoltu.

 • Bezbolestné

  Unikátní technologie vacupressu, kavitačního peelingu, ozonizéru a hloubkového ultrazvuku bezbolestně nastartuje tvorbu nových kolagenových vláken a umožní získat výsledky srovnatelné s plastickou chirurgií. To vše za zlomek ceny a bez bolestivých operačních zákroků. Po ošetření si budete připadat svěže a budete odcházet krásná.

Ošetření stojí pouze 1970 Kč a probíhá v příjemném prostředí naší pobočky, několik metrů od stanice metra Náměstí Míru.

Adresa:

MY FACE s.r.o.
Slezská 15
120 00 Praha 2
Email: info@myface.cz
IČ: 05097878

Jsme tu pro Vás:
Po - Ne: 8:00 - 21:00

Objednejte se na ošetření zde:

Za 75 minut o 5 let mladší, budete překvapená, až se podíváte do zrcadla.

Za cenu 1970 Kč v rámci ošetření získáte:


 • Ihned viditelná redukce vrásek pomocí 4 technologií a celé řady speciálních sér a krémů

  Výsledek je viditelný ihned. Nejen, že budou vrásky viditelně zredukované, ale ošetření funguje i jako efektivní prevence před opětovným vytvořením nových vrásek. Až se po ošetření podíváte do zrcadla budete překvapená.

 • Bezbolestná procedura bez ztráty mimiky

  Díky naší technologii získáte krásnou vypnutou a svěží pleť. Žádné injekční stříkačky, bolest a ztráta mimiky. Díky vytvoření nových kolagenových vláken bude Vaše pleť krásná a navíc bez nepříjemných obtíží, která přináší jiná řešení.

 • Hloubkové vyčištění pokožky

  Vaše pleť bude svěží a hloubkově vyčištěná pomocí přístrojové lymfatické masáže, kavitačního peelingu a ozonoterapie. Díky těmto technologiím Vám vyčistíme zanesené póry, odstraníme černé tečky, hloubkově pleť omladíme a okysličíme. Znovu začne produkce elastinu a tvorba nových kolagenových vláken.


 1. Vyplňte kontaktní formulář
 2. My Vám zavoláme a domluvíme se na vhodném termínu ošetření
 3. Budeme se na Vás těšit na naší pobočce

Cena ošetření je 1970Kč. Platba proběhne až na místě. Pouze si zarezervujete termín. Platit můžete na místě hotově nebo kartou.

Často kladené dotazy

Pro koho není ošetření vhodné +

Během ošetření používáme účinné přístrojové technologie, proto ošetření není vhodné pro lidi s kardiostimulátorem nebo jinými elektronickými zařízeními v těle. Rovněž ošetření není vhodné pro lidi s onkologickým onemocněním (minimální doba 6 měsíců od uplynutí úspěšné léčby chemoterapií nebo ozařováním). Ošetření není vhodné pro lidi s růžovkou. Není vhodné pro těhotné ženy.

Kolik to bude stát? +

Cena za ošetření je momentálně 1970 Kč. Ale z důvodu velkého zájmu o ošetření je pravděpodobné, že cena bude brzy zvýšena. Pro využití stávající ceny se registrujte zde na webu, co nejdříve.

Ano, tohle odpovědělo na moji otázku OBJEDNAT SE
Jak probíhá platba za ošetření? +

Platba proběhne na místě v hotovosti anebo kartou. Registrací zde na stránce si pouze rezervujete termín.

Ano, tohle odpovědělo na moji otázku OBJEDNAT SE
Bude mě ošetření bolet? +

Naše metoda využívá moderní řešení a přináší výsledky bez bolesti.

Ano, tohle odpovědělo na moji otázku OBJEDNAT SE
Mohu příjít vícekrát? +

Ano, obzvlášť při řešení stařeckých anebo mimických vrásek je vhodné příjít na ošetření opakovaně pro co nejlepší výsledek.

Ano, tohle odpovědělo na moji otázku OBJEDNAT SE

Objednejte se na ošetření

Zbavíte se vrásek, budete vypadat a cítit se skvěle!

Mám zájem o ošetření, chci si rezervovat termín !